Hírek
2021. Augusztus 14. 08:56, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Egy napja volt jogosítványa, balesetet okozott - Fotók
A berettyóújfalui rendőrök befejezték a baleset körülményeinek vizsgálatát.
Egy nő közlekedett a személyautójával május 23-án 18 óra körül a 47-es számú főúton, Derecske és Mikepércs között. A nyomozás szerint az időjárási hirtelen megváltozott és elkezdett esni az eső. A friss jogosítvánnyal rendelkező nő nem az út- és látási viszonyoknak megfelelően közlekedett, ezért áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol összeütközött egy másik gépkocsival. A mentőszolgálat munkatársai egy embert súlyos, négyet pedig könnyű sérülésekkel vittek kórházba – közölte a rendőrség.
A 38 éves nő gyanúsítotti kihallgatásán elismerte a felelősségét a baleset okozásáért.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a debreceni lakossal szemben. A rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és a keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.



Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 26. 10:00, kedd | Belföld
Mol: zavartalan a hazai kerozinellátás, biztosított a repülőterek működése
A magyarországi repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan - reagált a Mol a sajtóban megjelent légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekre hétfőn.
2026. Május 26. 07:34, kedd | Belföld
Kelenföldi mozdonytűz - Mávinform: megindult a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon
Megindulhatott a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon, miután elvontatták a korábban kigyulladt és fennakadásokat okozó mozdonyt - közölte a Mávinform hétfő este a honlapján.
2026. Május 26. 07:33, kedd | Belföld
Magyar Péter: egy-két héten belül benyújthatjuk a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -védelmi Hivatalról szóló törvényjavaslatot
2026. Május 25. 11:00, hétfő | Belföld
Ukrajnai háború - Orbán Anita: A Kijev elleni orosz támadás újabb borzalmas emlékeztető a háború áldozataira
Oroszország éjszakai, brutális támadása Kijev ellen újabb borzalmas emlékeztető arra, hogy milyen emberi áldozatokkal jár ez a háború - írta vasárnap Orbán Anita magyar külügyminiszter az X közösségi oldalán.
