Hírek
2022. Május 30. 17:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Egymilliárd forint értékű hamisított luxusterméket találtak egy bolgár kamionban
Az M5-ös autópálya hetényegyházi pihenőhelyén ellenőrzött bolgár kamionban neves márkák nagy mennyiségű hamisított parfümjeire és ruházati termékeire bukkantak a pénzügyőrök, több mint egymilliárd forint értékben
- tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-t.
A raktérben több mint ötezer különféle márkajelzésű és kiszerelésű parfümöt és több mint nyolcezer ruházati terméket, cipőt és táskát találtak.
Fuvarlevele szerint a jármű Bulgáriából hattonnányi legális árut szállított Németországba, de a raktér tételes átvizsgálásakor előkerültek a hamis termékek is - közölték.
A több mint egymilliárd forint értékű árut lefoglalták, és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt büntetőeljárást indítottak - olvasható a NAV közleményében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 11:00, csütörtök | Belföld
A bíróság ítélete szerint hamisítvány a TISZA-csomag
Magyar szerint összeomlott a Fidesz kampánya.
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
