Városlista
2026. július 21, kedd - Dániel

Hírek

2019. Július 26. 08:02, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Egyre többen fogadnak esküvőszervezőt

Egyre többen fogadnak esküvőszervezőt

Egyre többen fogadnak esküvőszervezőt, de még mindig nagyobb arányban szervezik a párok maguknak ezt az eseményt - közölte Déri Annamária esküvőszervező pénteken az M1 csatornán.

Azt mondta, az esküvő szervezését legalább egy évvel az időpont előtt kell elkezdeni, így kevesebb kompromisszumot kell kötni.

Először a helyszínt kell kiválasztani, utána az anyakönyvvezetőt és a papot, majd a többi szolgáltatót - tette hozzá.

Beszélt arról is, hogy a trendek minden évben változnak, de fontos, hogy az esküvő a párról szóljon, ezért szerinte felesleges rájuk erőltetni a trendeket, ha azok nem egyeznek az elképzeléseikkel.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld

OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát

A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.

2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.

2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld

Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője

A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.