Hírek
2018. Augusztus 07. 05:01, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Együtt mentettek életet a rendőrök és egy szabadidős mentős Újbudán
Az újbudai rendőrök és egy szabadidős mentős élesztett újra egy nőt hétfőn délben Budapesten.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XI. kerületi Rendőrkapitányságának járőrei augusztus 6-án 12 óra 17 perckor Budapesten a Fehérvári úti vásárcsarnok bejárata előtt arra lettek figyelmesek, hogy egy idős nő erősen köhög.
A 64 éves asszony evés közben félrenyelt, majd fulladni kezdett. A rendőrök Heimlich fogást alkalmaztak, de a nőnek leállt a légzése, illetve a keringése, ezért elkezdték az újraélesztését. Ezt egy arra járó szabadidős mentős is észrevette, és a segítségükre sietett. A járőrök és a mentős közös erővel életben tartották az asszonyt a mentők kiérkezéséig, akik stabilizálták és kórházba szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:09, szombat | Belföld
KSH: novemberben a bruttó átlagkereset 756 400 forint volt
2025 novemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 756 400, a nettó átlagkereset 525 900 forint volt.
2026. Január 24. 08:08, szombat | Belföld
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten pénteken.
2026. Január 24. 08:05, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
Megnyílt a Konfuciusz Intézet a győri Széchenyi István Egyetemen is, ami demonstrálja, hogy Európával ellentétben Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál

