Hírek

2012. Április 14. 20:16, szombat | Helyi
Forrás: saját forrás

Elájult a partjelző, 25 percig állt a mérkőzés

Ma délután játszották Szanyban a Szany - Tényő megyei III. osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzést. A meccs 80. percében a hazai csapat 2:1 arányú vezetésénél az egyik asszisztens váratlanul felemelte a zászlaját. Ezzel a mozdulattal nem szabálytalanságot jelzett, mert ezután szinte azonnal összeesett. A váratlan rosszullét miatt azonnal félbeszakította a játékvezető a mérkőzést. Az eszméletlen sportembert dr Legler Aliz helyi háziorvos látta el először, de gyorsan kiérkeztek a mentők is, és onnantól ők vették át a beteg ellátását.

A nagy ijedtség után jó hír volt, hogy az asszisztens magához tért és jobban lett, de a mentő kivizsgálásra kórházba szállította.
Az eset miatt körülbelül 25 percig állt a mérkőzés. A mentők távozása után a bíró engedélyt adott a meccs folytatására, az eredmény a hátralévő tíz percben már nem változott, a szanyi csapat 2:1 arányban megnyerte ezt a rendhagyó körülmények közt lezajlott mérkőzést.

Kívánunk mielőbbi gyógyulást a partjelzőnek, és hogy mielőbb visszatérhessen a pályára.

Munkatársunk a meccs helyszínén tartózkodott, a későbbiekben további információkkal és fotókkal tájékoztatjuk az esetről az infoRábaköz olvasóit.