Hírek
2021. December 14. 06:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Elfogta a rendőrség az élettársát hasba szúró férfit
Elfogta a rendőrség azt a 32 éves férfit, aki vita közben hasba szúrta élettársát Tatabányán - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon hétfőn.
A férfi szombaton összeveszett élettársával az otthonukban, a vita tettlegességig fajult, és a férfi hasba szúrta a nőt. Másnap a férfi kórházba vitte a sértettet, onnan érkezett a jelzés a rendőrségre az asszony sérüléséről - írták.
A rendőrök elfogták, életveszélyt okozó testi sértés miatt gyanúsítottként kihallgatták a férfit, és kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
