Városlista
2025. október 28, kedd - Simon

Hírek

2015. Október 22. 17:14, csütörtök | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Elfogták a beledi gázolót!

Elfogták a beledi gázolót!

A határátkelőnél tartóztatták fel

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság halálos közúti baleset okozása vétség és segítségnyújtás elmulasztás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt - őrizetbe vétele mellett - folytat büntetőeljárást egy 45 éves lengyel állampolgár ellen.

A rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsított 2015. október 18-án 22 óra 40 perc körüli időben Iveco típusú tehergépkocsijával közlekedett a 86-os számú főúton, Páli irányából Beled felé. Haladásakor a 126-os kilométerszelvénynél egy vele szemben közlekedő gyalogost elütött.

A gépkocsivezető a baleset után segítségnyújtás nélkül a helyszínről elhajtott. A gyalogos a helyszínen életét vesztette.

Az okozó járművet és sofőrjét 2015. október 22-én 10 óra 10 perckor a rédicsi határátkelési belépési pontnál tartóztatták fel a Készenléti Rendőrség és a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság beosztottjai. A rendőrök a sérült elejű jármű utas- és csomagterét átvizsgálták és a vezetőfülkéből egy törött lámpabúrát foglaltak le.

A közlekedési vizsgálók és a balesethelyszínelők szakértő bevonásával megállapították, hogy a baleset helyszínén rögzített anyagmaradványok a lefoglalt alkatrészből származnak.

A győri rendőrök a férfit a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányságra előállították, gyanúsítottként kihallgatták és indítványozzák előzetes letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 28. 16:00, kedd | Helyi

Drogprevenció az egészségnapon

2025. Október 28. 13:00, kedd | Helyi

Újra telefonálnak az unokázós csalók

Figyelmeztessék idősebb hozzátartozóikat, nehogy bűncselekmény áldozatává váljanak!

2025. Október 28. 09:00, kedd | Helyi

Vadbaleset a 85-ös főúton

A 43. héten történt.

2025. Október 27. 16:00, hétfő | Helyi

Bűzhatásra lehet számítani Csorna, Szilsárkány, Rábacsanak térségében

Tájékoztató