Városlista
2025. április 19, szombat - Emma

Hírek

2014. Augusztus 22. 07:00, péntek | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Elfogták a csornai rendőrök a 64 éves támadót

Elfogták a csornai rendőrök a 64 éves támadót

A nyílt utcán próbálta letépni az idős hölgy nyakláncát.

A Csornai Rendőrkapitányság beosztottjai beazonosították és elfogták azt a helyi nőt, aki 2014. augusztus 11-én a délelőtti órákban Csornán egy idős asszonyt megtámadott.

A nyomozás megállapította, hogy a 87 éves sértett gyalogosanközlekedett Csornán, a művelődési ház előtti útszakaszon, mikormellé lépett egy nő és a nyakában lévő aranyláncát hirtelenmegmarkolta, megpróbálta letépni.

Az elkövető két-három alkalommal tett kísérletet az ékszermegszerzésére, de mivel az nem szakadt el, így az a sértettnyakában maradt. Az idős asszony kiabálására a gyanúsított abbahagyta cselekményét éselsietett a helyszínről.

A nyomozók a megadott személyleírás alapján elfogták a bűncselekményelkövetőjét, aki tettét beismerte.

A Csornai Rendőrkapitányság 64 éves csornai nő ellen lopás vétségkísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottbüntetőeljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 18. 16:00, péntek | Helyi

Az első negyedévben 93 lakástűz volt a megyénkben

Ezekben a tüzekben 2 ember életét veszítette, 9-en pedig megsérültek.

2025. Április 18. 13:00, péntek | Helyi

A közösségi média, influenszerek, ismert sportolók is segítenek

Évértékelőt tartott a Közlekedési Balesetmegelőzési Bizottság

2025. Április 18. 11:10, péntek | Helyi

A Rábaközben szigorú szabályokat vezettek be a száj- és körömfájás járvány megfékezésére

Nagy fenyegetést jelent az agresszívan terjeszkedő járvány.

2025. Április 18. 10:35, péntek | Helyi

Rábapordányt is elérte a száj-és körömfájás járvány

Bóna Szabolcs, a Rábapordányi Mezőgazdasági Zrt igazgatóságának elnöke nyilatkozata.