Hírek
2019. Október 02. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Elítélték a borsodi apagyilkost

A Debreceni Ítélőtábla kedden helybenhagyta a Miskolci Törvényszék elsőfokú ítéletét, és jogerősen tíz év börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki megverte, majd megfojtotta apját Nyékládházán
- közölte Fórizs Ildikó, a táblabíróság szóvivője az MTI-vel. A bűncselekmény 2017. december 31-én történt. A férfi többszöri veszekedés után lelökte a lépcsőn apját, majd egy karóval fejbe verte, végül megfojtotta. A vádlott ezután visszament az emeleti szobájába és csak másnap hajnalban értesítette a mentőket.
Az idős férfi a bántalmazás következtében már a helyszínen meghalt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: mi maradtunk egyedül Európában a béke útján
Miért éppen Budapest? Tegnap óta sokan kérdezik és találgatnak szerte a világban, miért lett Magyarország a helyszíne az amerikai és az orosz elnök találkozójának.
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót