Hírek
2021. Április 23. 18:04, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Elkészült a legfrissebb Magyar Ifjúság Kutatás
Elkészült a 2020-as Magyar Ifjúság Kutatás, amelyben 15-29 év közötti fiatalokat kérdeztek meg többek között a családalapításról és a munkavállalásról
- közölte a családokért felelős tárca nélküli miniszter pénteken a Facebook-oldalán. Novák Katalin a videóban emlékeztetett: a kutatást 2000 óta minden negyedik évben elkészítik 8 ezer Magyarországon és 4 ezer határon kívül élő magyar fiatal megkérdezésével.
A kutatásban például arról is kérdezték a fiatalokat, hogyan élnek, mit gondolnak a családalapításról, a munkavállalásról, melyek az előttük álló legnagyobb kihívások, mennyi időt töltenek az interneten és mit tartanak megbízható információforrásnak - ismertette a tárca nélküli miniszter.
Hozzátette: a kutatás eredményeit hamarosan mindenki megismerheti.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld
Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak
Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.
2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld
Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet
Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.
