Hírek
2019. Október 01. 09:45, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Előbb szúrt, aztán harapott a halászteleki fiatal nő
Gyanúsítottként hallgatták ki a 23 éves halásztelki nőt a szigetszentmiklósi rendőrök.
A 23 éves nő hétfőn reggel egy halászteleki gimnázium udvarán előzetes szóváltást követően késsel megszúrta, majd megharapta a 29 éves sértettet. A szúrás következtében a férfi az elsődleges orvosi vélemény szerint nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett – közölte a rendőrség honlapján.
Az eset után a rendőrök a helyszínen elfogták a nőt, majd előállították és A nyomozók a gyanúsítottként kihallgatták.
Ellene súlyos testi sértés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld
Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
