Hírek
2011. Április 20. 22:51, szerda |
Helyi
Forrás: saját forrás
Eltűnt az acsalagi szeméttelep
A Mosonmagyaróvári Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Rendszer részeként megkezdték a települési lerakók rekultivációját az Európai Unió támogatásával. Acsalag mellett már dolgoznak a korszerű gépek.
Acsalagon korszerű gépekkel válogatják és őrlik a régi lerakó hulladékait. A gépek kiválogatják és őrlik a hulladékot, amit elszállítanak. A föld helyben marad.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
