Hírek
2015. Június 10. 08:40, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Elvonult a vihar az ország fölül
Mindenhol visszavonták a heves zivatarok és a felhőszakadás veszélye miatt kiadott első és másodfokú riasztásokat szerdán.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat közölte: az ország döntő részén már nem várható veszélyes időjárási jelenség. Egy-egy zivatar azonban nagyobb eséllyel a Dunántúl keleti, illetve a Duna-Tisza köze nyugati részén, valamint a keleti határ közelében kialakulhat. A zivatarokat rövid ideig intenzív csapadék, heves szél kísérheti.
Szerdára már semmilyen veszélyes időjárási jelenség miatt nem adtak ki figyelmeztetést.
Az előrejelzés szerint délelőttig a középső országrészben még lesznek erősen felhős területek, ezt leszámítva túlnyomóan napos idő várható, és csak néhol lehet már zápor, zivatar. A legmagasabb hőmérséklet 28-32 Celsius-fok között alakul. Késő estére 20-25 fok közé csökken a hőmérséklet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 15:00, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: szakmai kerekasztalokon egyeztetnek az egészségügy megújításáról
Szakmai kerekasztalokon, az ágazati szereplőkkel egyeztetve újítaná meg az egészségügyet az Egészségügyi Minisztérium.
2026. Július 06. 14:00, hétfő | Belföld
Egészben kiemelték és elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő régi vasúti hidat
A Déli Körvasút fejlesztésének részeként egyben kiemelték, majd elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő, közel nyolcvanéves vasúti híd teljes acélszerkezetét
2026. Július 06. 13:00, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: a tizenhetedik alkotmánymódosítás javaslata nincs összhangban a jogállamisággal
2026. Július 06. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten, de a kánikula nem tér vissza, a hőmérséklet csúcsértéke általában 30 Celsius-fok körül alakul és a hajnalok is frissítőek lesznek.
