Városlista
2026. augusztus 8, szombat - László

Hírek

2018. November 07. 07:40, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Emberi maradványokat találtak egy Tiszaalpárnál kiégett tanyaépületben

Emberi maradványokat találtak egy Tiszaalpárnál kiégett tanyaépületben

Emberi maradványokat találtak a tűzoltók egy Tiszaalpár és Bokros között lévő tanyaépületben, amely kedd este gyulladt ki - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szerdára virradóra a honlapján.

A tájékoztatás szerint a csaknem száz négyzetméter alapterületű ingatlan teljes terjedelmében égett, a tűzben a ház födémje is beszakadt.

A lángokat a kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók nem sokkal éjfél előtt elfojtották, majd megkezdték az utómunkálatokat.

Címkék: tűz, tanya, Tiszaalpár

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 07. 13:00, péntek | Belföld

Olajszállítási szerződést kötött a Janaf és a Mol

A horvát olajvezeték-üzemeltető Janaf és a Mol-csoport megállapodást kötött 2,05 millió tonna nyersolaj szállításáról 2026-ra - közölte a horvát társaság csütörtökön.

2026. Augusztus 07. 10:00, péntek | Belföld

Gajdos László: nem ment szabadságra a vízügyi államtitkár

Az élő környezetért felelős miniszter visszautasította a Fidesz-frakció állítását, miszerint Kelemen Ágnes, a tárca vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkára szabadságra ment volna a válsághelyzet idején.

2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld

Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon

2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld

Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni

A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.