Hírek
2022. Április 27. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Enyhén csökken a szennyvizekben a koronavírus koncentrációja
Országos átlagban kismértékű csökkenést mutat a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja a szennyvízben - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) kedden honlapján.
A vizsgált települések közül csökkenő tendencia van Békéscsabán, Szegeden és Tatabányán. Budapest északi mintájában, Miskolcon és Tatabányán viszont ismét növekedés figyelhető meg - írták
A koronavírus-örökítőanyag koncentrációja 17 mintavételi helyen továbbra is az emelkedett, míg Egerben, Győrben, Szekszárdon, Veszprémben és Zalaegerszegen a mérsékelt tartományba esik - olvasható az NNK közleményében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét

