Hírek
2022. Június 16. 09:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Fának hajtott, és oldalára borult egy autó Makotabödöge határában
Személyi sérüléssel járó közlekedési balesethez riasztották a csornai járőröket.
Egy 50 éves markotabödögei nő közlekedett személygépkocsival a 8509-es számú úton Markotabödöge felől Kóny irányába kedden délután. Markotabödöge határához érve – eddig tisztázatlan okból – az út melletti padkára hajtott és egy fának ütközött, majd a jármű a bal oldalára borulva állt meg.
A balesetben a sofőr megsérült, őt a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.
Az eset körülményeit a Csornai Rendőrkapitányság vizsgálja.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság az alábbiakra hívja fel a közlekedők figyelmét:
A meleg időjárás ellenére is legyenek türelmesek, vezessenek kissé lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot!
A járművezetés során legyenek figyelemmel arra, hogy hőség idején a reflexek tompulnak, a mozdulatok kapkodóvá válhatnak, ezáltal a hibalehetőségek száma is megnő.
A napon álló gépkocsit indulás előtt szellőztessék ki, menet közben használjanak légkondicionálót, vagy gondoskodjanak a levegőcseréről, a friss levegő utánpótlásáról!
A balesetek megelőzése érdekében minden esetben tartsák be a közlekedési szabályokat!
…hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 11. 11:32, vasárnap | Helyi
Elismeréseket vehettek át mentődolgozók a mentők napja alkalmából
A mentők napja alkalmából országszerte mintegy 1700 mentődolgozó részesült elismerésben, közülük kétszázan az Országházban vehették át kitüntetéseiket - közölte az Országos Mentőszolgálat szombaton az MTI-vel.
2025. Május 11. 09:00, vasárnap | Helyi
Átlagosan tízpercenként próbálkoznak a bűnözők egy átutalásos csalással
Rendőrségi felhívás.
2025. Május 10. 16:00, szombat | Helyi
Lomtalanítás Barbacson
Kizárólag barbacsi lakcímkártyával rendelkezőknek.
2025. Május 10. 13:00, szombat | Helyi
A Kerényi György Művészeti Iskola felvételi tájékoztatója
Beiratkozás 2025