Hírek
2022. Március 31. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Fegyvert fogott egy nőre egy férfi a pápai buszpályaudvaron
A helyszínen elfogták a rendőrök azt a férfit, aki hétfőn a pápai autóbusz-pályaudvaron fegyvert fogott egy nőre - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán.
A közlemény szerint a 43 éves helyi férfi hétfő délután vitatkozott össze a nővel a pápai autóbusz-pályaudvaron. Az elkövető a szóváltás hevében kabátjából elővett egy fegyvert, amit a nő homlokához tartott, majd eltett.
A helyszínre érkező rendőrök még a pályaudvaron, az egyik autóbuszban igazoltatták a férfit, akit elfogtak, előállítottak, majd garázdaság miatt kihallgattak - tették hozzá.
A rendőrség jelezte: az elkövetőtől lefoglalták a gáz- és riasztófegyvert, amelyről elismerte, hogy ő vásárolta, és azt engedély nélkül viselte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld
OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása
A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.
2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld
Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében
Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.
2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld
OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
