Hírek
2016. Július 25. 11:24, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Fél éve változatlan szinten a kgfb átlagdíja

A személygépkocsikra kötött kötelező gépjármű felelősségi biztosítási (kgfb) szerződések éves átlagdíja az idén az első félévben 31 800 forint volt,
és várhatóan a következő hónapokban sem változik, tartósan 32 ezer forint körül mozog majd - közölte a Netrisk.hu online biztosításkövető hétfőn az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint szemben a tavalyi 17 százalékos első félévi emelkedéssel 2016 első felében már nem változott trendszerűen a megrendelt kgfb-szerződések átlagdíja, a mutató 2016 január elején 31 737 forint volt.
A Netrisk.hu adatai szerint 2016 első félévében a személygépkocsikra kötött kgfb-szerződések éves átlagdíja 27 százalékkal haladja meg az előző év hasonló időszakában regisztrált 25 000 forintos összeget.
Az online biztosításközvetítő adatai szerint az évközi kgfb-megrendelések mintegy kétharmadát jelentő, az autó tulajdonjogának megszerzésekor kötött azonnali szerződések átlagdíja az első hat hónapban 12 százalékkal csökkent, 35 ezer forint körüli értéken áll, az évfordulós váltások átlagdíja gyakorlatilag nem változott, értéke 25 500 forint körül mozog.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld
Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről
Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.
2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld
OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása
A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről
2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat
A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.
2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld
Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt
A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák