Hírek
2021. Május 22. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Felborult egy munkagép, meghalt egy ember Nemeshetésen
Felborult egy munkagép, és egy ember meghalt péntek délelőtt a Zala megyei Nemeshetésen.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyelete az esettel kapcsolatban csupán annyit közölt az MTI kérdésére, hogy a rendőrség még vizsgálja a körülményeket.
Későbbi tájékoztatásuk szerint egy 43 éves férfi vesztette életét egy erdészeti munkagéppel történt munkavégzés során.
A tragédiáról beszámoló zaol.hu portál információja szerint egy munkagép borult fel, ekkor következett be a tragédia, de pontosan nem tudni, hogy a gép kezelője vagy más volt a halálos áldozat. A lapnak a helyszínen tartózkodó polgármester, Magyar Kálmán erősítette meg a haláleset tényét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás
Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld
A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját
A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.

