Hírek
2018. Július 27. 13:51, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Felhívta a rendőrséget, hogy körözik-e – Kattant a bilincs
Felhívta a rendőrséget és afelől érdeklődött, hogy körözik-e, nem sokkal később előállították a mosonmagyaróvári rendőrök a telefonáló férfit.
A rendőrségre egy férfi telefonált csütörtökön 21 óra 28 perckor és bejelentette, hogy tudomása szerint körözés van ellene kiadva. A rendőrök az adattárakban történt ellenőrzés során a bejelentő által elmondottakat visszaellenőrizték és megállapították, hogy ellene a Soproni Rendőrkapitányság elfogatóparancsot adott ki. A férfit a mosonmagyaróvári járőrök a megadott címéről előállították a rendőrkapitányságra, majd kihallgatását követően szabadon bocsátották - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. November 13. 07:30, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a Mercedes létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is
A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.
