Hírek
2021. Október 10. 14:09, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Félre akarta vezetni a rendőröket
Befejezték a nyomozók annak az ügynek a vizsgálatát, amelyet azzal a férfival szemben folytattak, aki egy közlekedési baleset részeseként azt állította, hogy a kocsijukat a fia helyett ő vezette.
Az Ózdi Rendőrkapitányság közokirat-hamisítás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást egy 48 éves csokvaományi férfival szemben.
Egy apa és fia szenvedett anyagi kárral járó közúti közlekedési balesetet 2020. október 8-án Csokvaományon, amelyet követően a járőrök is megjelentek a helyszínen.
Az apa úgy nyilatkozott a kiérkező járőröknek, hogy az autót ő vezette, így a rendőrök ennek megfelelően készítették el a hivatalos iratokat.
A későbbiekben azonban kiderült, hogy a fiú kormányozta a járművet, de vezetői engedéllyel nem rendelkezett, ezért állította valótlanul az apja, hogy ő volt a sofőr – számolt be az esetről a rendőrség.
Az Ózdi Rendőrkapitányság a nyomozás során a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.
2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt
2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban
Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban
