Hírek
2019. Április 17. 07:12, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Felrobbant egy győri családi ház kazánja
Felrobbant egy kazán egy családi ház alagsorában a győri Csalogány utcában, a ház két lakója még időben el tudta hagyni az épületet - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szerda hajnalban.
A közlemény szerint az alagsorban az ott tárolt farakás és a berendezési tárgyak égtek, a robbanás következtében kidőlt a válaszfal, az ablakok kitörtek. A tűzoltók két vízsugárral körülhatárolták, majd eloltották a lángokat.
Mivel a helyiségben gázkazánt és vegyes tüzelésű kazánt is találtak, a gázszolgáltató szakembereit kérték a helyszínre.
Az OKF információi szerint a mentők a két lakót kórházba szállíttotak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 14:00, szerda | Belföld
Az érdekelt gazdasági szereplők javaslatot készítettek a külföldiek foglalkoztatásának szabályozására
2026. Július 08. 11:00, szerda | Belföld
Élelmiszerárak és a forint árfolyama tartja kordában az inflációt
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
