Hírek
2018. Február 03. 17:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Füst miatt kiürítették a tolnai sportcsarnokot
Egy kazán meghibásodása okozta füst miatt ki kellett üríteni a városi sportcsarnokot szombat délelőtt Tolnán, ahol teremlabdarúgó tornát rendeznek.
A Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság tájékoztatása szerint mintegy száz embernek kellett elhagyni az épületet. A szekszárdi hivatásos és a tolnai önkormányzati tűzoltók áramtalanították a berendezést, és kiszellőztették a kazánházat.
Az Alta Ripa teremlabdarúgó torna résztvevői fél óra elteltével visszatérhettek a csarnokba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 02. 14:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: módosítjuk az alaptörvényt a köztársasági elnök leváltása érdekében
2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld
Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére
A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.
2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld
Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron
Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -
2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta
Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.
