Városlista
2026. augusztus 5, szerda - Krisztina

Hírek

2015. Augusztus 28. 13:00, péntek | Helyi

Gazdára talált az Asus7 tablet

Gazdára talált az Asus7 tablet

Lezárult az Infókvíz játékunk

A Szuperinfo 25. születésnapja alkalmából megrendezett Infókvíz játékunk győztese Módliné Simon Beatrix lett, aki immáron egy Asus 7 tablet boldog tulajdonosa. Beszélgetésünk során érdekes párhuzamot fedeztünk fel: Csornán, és Kapuváron 1991-ben kezdtünk reklámújság készítéssel foglalkozni, Beatrix pedig pont ebben az évben született.

Ritkán indul nyereményjátékokon, ezért is lepődött meg, mikor kiderült, hogy ’Fortuna választása” az ő nevével ellátott szelvényre esett. Értesítésünket követően a meglepettségtől először szóhoz sem jutott, amit aztán gyorsan meg is tört, miután körbetelefonálta ismerőseit, hogy elújságolja nekik jó hírt.

„ Én használom majd a tabletet, van egy családi vállalkozásunk, remélem ott majd tudom hasznosítani. Festéküzletünk van, és kivitelezéssel is foglalkozunk. Rendszeres olvasói vagyunk a Szuperinfónak, sőt, már hirdettünk is az újságban. „

Végül, de nem utolsó sorban elárult még egy érdekességet: jövő héten lesz Beatrix névnap, úgyhogy meglepetésben már biztosan nem lesz hiány. Mindenesetre reméljük, hogy hasznát veszi akár a mindennapokban, akár a munkája során.

Érdemes figyelemmel kísérni játékainkat, sőt, a szemfülesek már észrevehették, hogy indítottunk is egy újabbat. Mert tudják, aki nem játszik, az nem is nyer!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 04. 16:00, kedd | Helyi

Már javában tart az őzek násza

Fokozott figyelemmel közlekedjünk!

2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Helyi

Kerékpárt lopott, felismeri?

A rendőrök az állampolgárok segítségét kérik

2026. Augusztus 04. 09:00, kedd | Helyi

Családi ház, autó, ipari csarnok, tarló, szalma, erdő aljnövényzet is égett

A 31. héten történt.

2026. Augusztus 03. 16:00, hétfő | Helyi

Senki nem tartja vissza a Duna vizét

Az Országos Vízügyi Főigazgatóság sajtóközleménye