Hírek
2015. December 20. 04:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Gázpalackból kiáramló gáz robbant be Enesén, egy ember megsérült
Berobbant egy gázpalackból kiáramló gáz a Győr-Moson-Sopron megyei Enesén, egy házban, a robbanás következtében egy ember megsérült, az épület lakhatatlanná vált
- tájékoztatta a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője szombaton az MTI-t.
Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy egy családi ház hátsó helyiségében volt a gázpalack, amelyet fűtésre használtak. A sérültet a mentők kórházba vitték - tette hozzá.
A helyszínre a lébényi, a csornai és a győri tűzoltók érkeztek, akik lehűtötték a gázpalackot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Május 20. 11:00, szerda | Belföld
Kegyelmi ügy - Répássy Róbert: szabályos, de nem szokásos eljárásban történt a miniszteri ellenjegyzés
2026. Május 20. 10:00, szerda | Belföld
Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk
2026. Május 20. 07:03, szerda | Belföld
Magyar Péter: visszakerültek megérdemelt helyükre a magyar-lengyel kapcsolatok
Magyar Péter örül, hogy a magyar-lengyel kapcsolatok visszakerülhetnek megérdemelt helyükre.
