Hírek
2021. Május 18. 11:32, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Gyermekpornográfia miatt emeltek vádat egy pécsi férfi ellen
Gyermekpornográfia miatt emeltek vádat egy pécsi férfi ellen, aki egy kislány képeit szerezte meg és küldte tovább a gyerek ismerőseinek az interneten - tájékoztatta a Baranya Megyei Főügyészség kedden az MTI-t.
Az elkövető tavaly januártól egy közösségi oldalon keresztül lépett kapcsolatba a kiskorú lánnyal, akit arra kért, hogy készítsen magáról és interneten küldjön el neki meztelen képeket. A kislány tizenegy meztelen képét el is küldte a vádlottnak - írták.
Néhány nap elteltével a vádlott ismét megpróbálta felvenni a kapcsolatot a sértettel, ő azonban nem fogadta a hívásait. A férfi ezért megfenyegette, hogy a meztelen képeket megmutatja a lány ismerőseinek, majd így is tett: két iskolatársának elküldte a fotókat.
A férfi ellen tizennyolcadik életévét be nem töltött személyről pornográf felvétel hozzáférhetővé tételével elkövetett gyermekpornográfia miatt emelt vádat a Pécsi Járási Ügyészség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
