Hírek
2021. Február 12. 09:51, péntek |
Belföld
Forrás: mti/fotók: MTI/Mihádák Zoltán
Hajóbaleset történt a Dunán
A fővárosi Rákóczi híd pillérének ütközött egy uszály pénteken kora reggel a Dunán - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kisdi Máté azt mondta, hogy a hajó nem sérült meg komolyabban és a hídpillérben sem okozott nagyobb kárt. Az uszály rakománya között nem volt veszélyes anyag - tette hozzá.
Tudatta, hogy az uszály jelenleg is a hídnál vesztegel, a társhatóságok dolgoznak a fennakadás megszüntetésén.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 07. 07:41, kedd | Belföld
Magyar Péter: még Isztambulban is nevettek, hogy a Fidesz akar tüntetni a demokrácia mellett
Még Isztambulban is hangosan felnevettek, amikor meghallották, hogy a Fidesz akar tüntetni az alkotmányosság és a demokrácia mellett - közölte a miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán.
