Városlista
2025. december 11, csütörtök - Árpád

Hírek

2012. Szeptember 25. 13:58, kedd | Kék hírek
Forrás: MTI Fotó: Máthé Zoltán

Halálos baleset Etyeknél - FRISSÍTETT

Halálos baleset Etyeknél - FRISSÍTETT

Frontálisan ütközött egy helyközi autóbusz és egy személygépkocsi kedd délelőtt Etyek határában, a baleset következtében az autó 33 éves sofőrje a helyszínen meghalt - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-vel.

Németh-Kész Mónika elmondta, a 8106-os számú úton Biatorbágy felől Etyek irányába tartott személyautójával egy 33 éves budapesti nő, amikor járművével a nedves útburkolaton vélhetően megcsúszott és az úttesten keresztbefordult járműbe belerohant a szemből érkező - menetrend szerint közlekedő - autóbusz. A busz árokba borult, a személyautó szintén lecsúszott az útról.
Az autó vezetője a helyszínen meghalt, holttestét a tűzoltók szabadították ki a roncsból. A személyautóban csak a sofőr utazott.
Az autóbuszban utazó 20-25 emberből nyolcan sérültek meg: a két súlyos sérültet a Fejér Megyei Szent György Kórházba szállították. Rajtuk kívül hatan sérültek meg könnyebben.
A helyszínelés és a műszaki mentés jelenleg is tart, ezért az utat teljesen lezárta a rendőrség.

Megszűnt az útzár Etyeknél, ahol délelőtt halálos közúti baleset történt - tájékoztatta a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedd kora délután az MTI-t.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek

Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben

A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.

2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek

Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből

Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.

2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek

Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját

Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.

2025. November 30. 08:55, vasárnap | Kék hírek

Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak

Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy fővárosi, V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak szombat éjjel - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon vasárnapra virradóra.