Hírek
2022. Május 01. 08:56, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Halálos baleset történt a 10-esen, frontálisan ütköztek

A kórházban életét vesztette egy 45 éves férfi.
Az elsődleges adatok szerint előzés közben ütközött össze egy szabályosan közlekedő járművel egy 45 éves dunabogdányi autós szombaton 18 óra 55 perc körül. A 10-es főúton Pilisvörösvár térségében a 16-os kilométerszelvényében kezdte a manővert, amelyet nem tudott befejezni és frontálisan ütközött egy 21 éves piliscsabai férfi által vezetett személykocsinak – közölte a rendőrség.
A 45 éves sofőrt a mentők életveszélyes sérüléssel szállították kórházba, később a férfi belehalt sérüléseibe. A baleset következtében a szabályosan közlekedő jármű 21 éves sofőrje nem sérült meg, utasa, egy 22 éves velencei nő súlyos sérülést szenvedett.
A baleset körülményeit a Budaörsi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályának munkatársai vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld
Megújul a fonyódi kikötő
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Belföld
Varga-Bajusz Veronika: óriási sikert értek el a magyar fiatalok a szakképzési Európa-bajnokságon
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.