Városlista
2025. május 23, péntek - Dezső

Hírek

2019. Szeptember 06. 17:01, péntek | Belföld
Forrás: MTI/MTI/Vajda János

Halálos baleset történt a 3-as úton Miskolc határában

Halálos baleset történt a 3-as úton Miskolc határában

Összeütközött egy menetrend szerint közlekedő autóbusz és egy személyautó péntek délután a 3-as számú főúton Miskolc közelében, a balesetben a gépkocsit vezető férfi életét vesztette

- közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel. Szabó Csilla sajtóreferens elmondta: a baleset Miskolc és Mályi között történt, a személyautó 73 éves miskolci sofőrje a helyszínen meghalt. A busz utasai közül négyen megsérültek.

A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a 3-as számú főút balesettel érintett szakaszát a rendőrség teljes szélességében lezárta, a forgalmat Kistokaj irányába elterelik.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 23. 07:31, péntek | Belföld

NGM: a kormány elkötelezett a gazdaság fejlődésének biztosítása és a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztése mellett

Magyarország történetének legjelentősebb autópálya-fejlesztése indul el 2025. szeptember 1-jén, amelynek keretében teljeskörűen megújul az M1-es autópálya.

2025. Május 23. 07:28, péntek | Belföld

Varga Mihály: a fenntartható gazdasági növekedéshez stabil pénzügyi rendszer kell

A magyar gazdaság évtizedes teljesítményében a német cégeknek is kiemelt szerepe van, ezért kulcsfontosságú, hogy a vámháború okozta változékony piaci helyzetben a német gazdaság ismét erőre kapjon

2025. Május 23. 07:22, péntek | Belföld

OGY - A jövő évi költségvetés megalapozásáról és az adótörvényekről is tárgyal a parlament

A jogi személyekről, a jövő évi költségvetés megalapozásáról, az adószabályokról és a nemzeti bankról szóló törvény módosításáról is tárgyal pénteki ülésén az Országgyűlés.

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld

Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét

Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.