Városlista
2026. május 18, hétfő - Erik, Alexandra

Hírek

2017. Február 06. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset történt az egyik visontai bányában

Halálos baleset történt az egyik visontai bányában

Halálos baleset történt az egyik visontai bányában, egy munkagépet kezelő ember vesztette életét. Az eset körülményeit a rendőrség büntetőeljárás keretében vizsgálja

- közölte Kovács Nikoletta, a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense vasárnap az MTI megkeresésére. Tankóné Antal Erika, a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője a heol.hu hírportál munkatársának a szombat este történt balesetről elmondta, egy kotrógép maga alá gyűrt egy munkagépet, a járművet kezelő munkás életét vesztette. A szóvivő az MTI-vel közölte: a holttestet a gyöngyösi hivatásos tűzoltók emelték ki a járműből.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld

A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai

A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.

2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz

Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"

2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld

Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert

Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.