Hírek
2018. Február 19. 10:53, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt egy vasúti átjáróban Vas megyében
Egy ember meghalt, amikor autó és személyvonat ütközött hétfőn délelőtt a Vas megyei Nagysimonyi belterületén - közölte az MTI-vel a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője.
A személygépkocsi a Celldömölk irányába haladó személyvonattal egy vasúti átjáróban ütközött össze, a rendelkezésre álló adatok szerint az autó vezetője olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt.
A balesetben érintett útszakaszon tart a helyszínelés, melynek idejére az utat teljes szélességében lezárták, a forgalmat elterelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld
Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket
Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket
2026. Április 15. 13:00, szerda | Belföld
Török Zoltán: a piac várakozásai szerint kiszámíthatóbb lesz a gazdaságpolitika
2026. Április 15. 11:17, szerda | Belföld
Az államfő Magyar Pétert fogja javasolni a miniszterelnöki tisztségre
2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld
Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével
Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.
