Hírek
2018. Március 10. 09:38, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálos vonatgázolás történt Szatymaznál
Pótlóbusz szállítja az utasokat szombaton délelőtt Szatymaz és Kistelek között, ahol korábban baleset történt - tájékoztatta az MTI-t a Mávinform.
Közlésük szerint a helyszínelés fél 12-ig ér véget. A baleset és az átszállások miatt 20-40 perccel nőhet a menetidő a Budapest-Cegléd-Szeged vasútvonalon délelőtt.
A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője nem sokkal korábban arról tájékoztatta az MTI-t, hogy egy Budapestről érkező személyvonat elsodort Szatymaz külterületén szombaton 9 körül egy nőt, aki a helyszínen meghalt.
Huber Krisztián főhadnagy közölte, az elsődleges adatok szerint egy gyalogost sodort el a Szegedre tartó szerelvény a Vilmaszállási megálló közelében, a nyílt vasúti pályán.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
2025. November 27. 07:34, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: az otthonteremtési program eddigi eredményei imponzánsak
2025. November 26. 07:39, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nemzeti, jobboldali kormánya garantálja a békét, a stabil iparpolitikát és a stabil adórendszert
2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld
Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát
Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát
