Hírek
2019. Október 17. 06:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra gázolt a vonat egy embert Keszthelyen
Vonat gázolt el egy embert, aki a helyszínen meghalt szerda kora este Keszthelyen - közölte a rendőrség honlapján a Zala megyei főkapitányság.
Takács Tivadar zalai sajtóreferens az MTI érdeklődésére közölte: a vonat a Csárda utcai vasúti átjáróban ütött el egy gyalogost, aki a helyszínen életét vesztette.
A vonatok csak 20 óra után indulhattak el újra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció

