Hírek
2019. Március 19. 09:55, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Hamis jogosítvánnyal bukott le a vállaji határátkelőn

A határrendészeti szakértői vizsgálat során megállapították, hogy az átadott okmány hamis.
A vállaji közúti határátkelőhelyen jelentkezett kilépésre egy angol honosságú személykocsi vezetője március 18-án. A külföldi férfi egy ukrán vezetői engedélyt adott át ellenőrzésre az útlevélkezelőnek, akinek gyanús lett az okmány eredete.
A határrendészeti szakértői vizsgálat során megállapították, hogy az átadott vezetői engedély hamis. A rendőrök a román állampolgárságú férfit a Mátészalkai Rendőrkapitányságra előállították, ahol ellene közokirat-hamisítás bűntettének megalapozott gyanúja miatt indítottak büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően