Hírek
2017. Szeptember 15. 16:00, péntek |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Hamis rendszámmal, ittasan, jogosítvány nélkül autózott a csornai férfi
Kónyban igazoltatták a rendőrök.
A Csornai Rendőrkapitányság nyomozói elfogtak egy férfit, aki személygépkocsijáról a hatóság által kiadott rendszámot leszerelte és egy másikat rakott fel.
A csornai járőrök 2017. szeptember 13-án 13 óra 43 perckor Kóny belterületén ellenőriztek egy 31 éves férfit, aki személygépkocsival közlekedett. Az igazoltatás során kiderült, hogy a férfi az autóval úgy közlekedett, hogy arra egy másik járműre kiadott rendszámtáblát szerelt fel, valamint a Győri Járásbíróság a járművezetéstől eltiltotta.
Az igazoltatás során a férfivel szemben alkalmazott alkoholteszter pozitív értéket mutatott. A 31 éves férfit a helyszínen elfogták és a Csornai Rendőrkapitányságra, előállították, ahol gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 19:00, szombat | Helyi
Az életminőségünkre van közvetlen hatással, hogy mennyire tiszta az otthonuk
Magyarországon megdöbbentően sok az allergiás.
2026. Július 18. 13:00, szombat | Helyi
Nyári leltár a csornai könyvtárban
Egyesével veszik számba az 50.000 kötetet.
2026. Július 18. 09:00, szombat | Helyi
Minden perc számít, ha segítségről van szó
Rendőrségi felhívás
