Hírek
2013. Július 29. 15:46, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Harminc hektáron ég a növényzet Gyöngyösnél
Harminc hektáron ég a száraz fű és a bozótos Gyöngyös mellett, a Sárhegy város felőli oldalán, a tűz lakóépületet egyelőre nem veszélyeztet - közölte a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Antal Erika tájékoztatása szerint nagy erőkkel vonultak ki a helyszínre: az oltásban a gyöngyösi, a hatvani és a hevesi hivatásos tűzoltók, az abasári önkéntes tűzoltók és a megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is részt vesz. Az oltást nehezíti, hogy csak nehezen, gyalogosan lehet megközelíteni a területet, és kézi szerszámokkal kell dolgozni.
A tűz jelenleg sem lakóépületet, sem erdőt nem veszélyeztet - tette hozzá szóvivő.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: hatalmas megtiszteltetésnek érezném, ha Polgár Judit elvállalná a köztársasági elnöki felkérést
2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld
Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője
A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
