Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2013. Június 04. 11:03, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Három autó ütközött Pásztónál, teljes útzár a 21-es úton

Három autó ütközött Pásztónál, teljes útzár a 21-es úton

Három személygépkocsi ütközött össze a 21-es úton Pásztó határában kedden, a szakaszt lezárták, a forgalmat rendőrök irányítják - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

Dankóné Nagy Éva elmondta: a 25-ös kilométerszelvénynél, a sertéstelepi elágazónál történt a személyi sérüléssel járó baleset.
A helyszíni szemlét teljes útlezárás mellett folytatják.
A forgalmat rendőrök irányítják, a Salgótarján felől érkezőket Csécse, a Hatvan felől érkező járműveket pedig Szurdokpüspöki irányába terelik el.
Arról a rendőrség nem adott tájékoztatást, hogy hányan sérültek meg a balesetben és a sérülésük mennyire súlyos.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését

Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot

A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő

2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.