Hírek
2017. Szeptember 06. 15:40, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Háromezren maradtak víz nélkül Pomázon
Háromezer ember maradt víz nélkül Pomázon, mert meghibásodott egy nagynyomású vízvezeték - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szerdán az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta, hogy a műszaki hiba miatt szünetel a vízszolgáltatás Pomázon. A szolgáltató a javítások idejére lajtos kocsikkal visz ivóvizet. A szakemberek már dolgoznak az üzemzavar elhárításán, a munkával várhatóan kora estére végeznek.
A szóvivő közlése szerint egy 10 centiméter átmérőjű nagynyomású cső hibásodott meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
2025. December 16. 07:10, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha békepárti kormányt választunk, béke lesz, ha Brüsszel-párti kormányt választunk, háború lesz
2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld
Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog
Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.

