Hírek
2017. December 03. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Hátrányos helyzetű gyerekeket támogat színházi előadással a Gyermekmentő Szolgálat
A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) a hagyományoknak megfelelően ismét megtartja jótékonysági estjét a Vígszínházban:
idén a Szentivánéji álom című William Shakespeare-darab december 21-i előadására lehet emelt árú jegyet vásárolni.
A 25 ezer forintos jegyek megvásárlásával a nézők a Gyermekmentő Szolgálat egészségügyi programját támogatják. Az előadás után a vendégek részére a szervezet fogadást ad - közölte a szervezet az MTI-vel.
Shakespeare komédiájában színpadra lép mások mellett Bach Kata, Eszenyi Enikő, Stohl András, Hegedűs D. Géza, Hajduk Károly és Járó Zsuzsa is. Az előadás rendezője Kovács D. Dániel.
Jegyeket rendelni a jótékonysági szervezetnél lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
2026. Február 25. 09:07, szerda | Belföld
Február 26-án indulhat újra a kőolajszállítás
2026. Február 25. 09:00, szerda | Belföld
A Medián szerint nyílik az olló a két nagy párt között
Jelentős előnyt mér a Tisza Pártnak a Fidesz–KDNP-vel szemben a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása – számolt be róla a HVG.
