Hírek
2023. Március 15. 13:37, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Havazik a Mátrában
Havazik a Mátrában, a Kékestetőn négy centiméteres a hó vastagsága - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat szerdai adataiból.
A meteorológiai észlelés szerint a Kékestetőn gyengén havazik, erős a szél és zárt a ködtakaró, a hőmérséklet mínusz 1,8 Celsius-fok.
A meteorológiai szolgálat szerdán az MTI-nek küldött figyelmeztetésében azt írta, az Északi-középhegység hegyvidéki területein, illetve az ország keleti harmadában helyenként az esőt havas eső, havazás váltja fe. Síkvidéken megmaradó hótakaró nem valószínű, azonban az Északi-középhegységben 400-500 méter felett megmaradhat a hó. A magasabb csúcsokon - a Mátrában, a Bükkben és a Zempléni-hegységben - akár 10-15 centiméteres olvadozó hóréteg is összegyűlhet éjfélig.
Fotó: Időkép.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld
Ma indul az Otthoni Energiatároló Program
Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
