Hírek
2011. Június 07. 14:05, kedd |
Helyi
Forrás: MSZP Rábaközi Szervezet
Hivatali visszaélés gyanúja miatt nyomoznak
Mint arról már korábban hírt adtunk, az MSZP Csornai Szervezetének elnöksége ismeretlen tettes ellen feljelentést tett a Győr Városi Ügyészségen.
A feljelentésben a helyi televízióval kötött 50 milliós önkormányzati szerződés körüli kérdéseket vetették fel. A Győr Városi Ügyészség a feljelentést megküldte a Központi Nyomozó Főügyészségnek. A Központi Nyomozó Főügyészség határozata alapján a napokban a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Gazdaságvédelmi Osztálya hivatali visszaélés gyanúja miatt elrendelte a nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 09:00, kedd | Helyi
Megkezdődik a Csorna-Farád közötti kerékpárút felújítása
Figyelem, óvatosan közlekedjenek!
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
