Hírek
2015. Május 22. 07:24, péntek |
Belföld
Forrás: MTI/fotó:illusztráció
Holtan találtak egy nőt Budapesten, az élettársat gyanúsítják
Holtan talált egy nőt élettársa csütörtök délután öt óra körül Budapesten, XVIII. kerületi otthonukban. Az 51 éves nő bűncselekmény áldozata lett - tette közzé a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A rendőrök a helyszínen elfogták és előállították az áldozat élettársát, V. Zoltánt. A 42 éves budapesti férfit halált okozó testi sértés megalapozott gyanúja miatt kihallgatták és őrizetbe vették - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld
OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása
A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.
2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld
Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében
Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.
2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld
OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
