Hírek
2019. Január 03. 15:32, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Holtan találtak egy testvérpárt Kisgyőrben
Holtan találtak egy testvérpárt egy kisgyőri családi házban, a gyanú szerint egy konfliktus miatt a fiatalabb fivér halálosan bántalmazta a testvérét, majd öngyilkos lett
- közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense csütörtökön az MTI-vel.
Dobi Tamás azt mondta, a rendőrök lakossági bejelentést követően szerda este mentek a házhoz, mert a bejelentő elmondása szerint egy ideje nem látta az ott lakó testvérpárt.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja az ügy körülményeit - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok
A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.
2026. Július 09. 09:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: az idei új költségvetési hiánycélt augusztus végére határozzák meg
2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét
Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.
