Hírek
2018. Október 03. 14:30, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Holttestet találtak Balassagyarmaton, nyomoz a rendőrség
Nincs kizárva az idegenkezűség, ezért nyomoz a balassagyarmati rendőrség. Az egyenruhások már egy férfit ki is hallgattak az ügyben a rendőrök.
Az Országos Mentőszolgálat munkatársa tett bejelentést a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába szerdán 8 óra 39 perckor arról, hogy egy balassagyarmati ingatlanban egy férfit próbáltak újraéleszteni, aki a gondos orvosi segítség ellenére elhunyt.
A rendőrök a helyszíni szemle során az idegenkezűséget nem tudták kizárni, ezért halált okozó testi sértés gyanúja miatt rendeltek el nyomozást ismeretlen tettes ellen.
A helyszíni szemle, az adatgyűjtés és a tanúkutatás folyamatban van. Az üggyel összefüggésben a nyomozók egy férfit a Balassagyarmati Rendőrkapitányságra előállítottak, akinek elszámoltatása folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 31. 15:00, vasárnap | Belföld
Megerősítette a magyar államadós-osztályzatot az S&P
2026. Május 31. 14:00, vasárnap | Belföld
Hegyi Zsolt: szombat hajnaltól ismét járnak a vonatok Veszprém és Ajka között
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld
Tarr Zoltán: a forrásokat mostantól nem túlárazott presztízsberuházásokra fordítjuk
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld
Bóna Szabolcs: új fejlesztési lehetőségek nyílhatnak meg a mezőgazdaság és az élelmiszeripar számára
Ismét van lehetőség a fejlődésre és a fejlesztésekre az uniós források megnyitása után - közölte az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán szombaton reggel.
