Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2018. November 27. 12:16, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Holttestet találtak a nyíregyházi bolti eladót megtámadó férfi autójában

Holttestet találtak a nyíregyházi bolti eladót megtámadó férfi autójában

Holttestet találtak annak a mátészalkai férfinak az autójában, aki a múlt héten életveszélyesen megsebesített egy bolti eladót Nyíregyházán

- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a rendőrség honlapján.

A közlemény szerint a gyanúsítotthoz köthető személykocsi csomagterében egy 21 éves mándoki nő holttestét találták meg a rendőrök, a nő halálát idegenkezűség okozta.

A bolti támadás miatt hétfőn letartóztatott K. Antalt emberölés gyanúja miatt hallgatták ki - írták.

A 42 éves mátészalkai férfi csütörtökön ment be késsel és riasztópisztollyal egy nyíregyházi ruhaüzletbe, ahol előbb a pisztoly markolatával megütötte, majd késsel a hasán és a combján életveszélyesen megsebesítette az ott dolgozó nőt. Az eladó életveszélyes sérüléseket szenvedett; a támadót másnap fogták el a rendőrök.

Címkék: holttest, Nyíregyháza

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését

Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot

A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő

2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.