Hírek
2018. Március 28. 07:30, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak a tűzoltók egy égő házban Nagykanizsán
Holttestet találtak egy égő házban a tűzoltók Nagykanizsán az Arany János utcában - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel szerdára virradóra.
A közlemény szerint egy kigyulladt, kisméretű lakóházhoz riasztották a város hivatásos tűzoltóit, akik az oltás során egy holttestet találtak a mintegy huszonöt négyzetméteres épületben.
A lángokat az egységek elfojtották, és a helyszínre indult a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is - közölte az OKF.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 25. 10:23, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf köszönetet mondott a magyar katonáknak
Karácsonyi üzenetében mondott köszönetet szerdán a magyar katonáknak Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
2025. December 25. 10:22, csütörtök | Belföld
Orbán karácsonyi interjúja: Brüsszel háborút, Magyarország békét akar
Ma Európában újra két tábor van: a háborús párt és a békepárt. Jelenleg a háborúpárti erők vannak fölényben. Brüsszel háborút, Magyarország békét akar - mondta a miniszterelnök a Mediaworksnek adott karácsonyi interjúban.
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
