Hírek
2022. Március 16. 11:19, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Holttestet találtak a tűzoltók egy salgótarjáni házban
Holttestet találtak a tűzoltók egy salgótarjáni házban szerdán - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-t.
Mukics Dániel közleményében azt írta: szerda hajnalban érkezett a segélyhívás, hogy kigyulladt egy hétvégi ház Salgótarján Somlyóbánya városrészében.
Tíz salgótarjáni tűzoltó két járművel vonult a tizenkét négyzetméteres faházhoz, amely teljes terjedelmében égett. A tűz az épület körüli növényzetre is átterjedt. A tűzoltók fél óra alatt megfékezték a lángokat, oltás közben egy holttestet találtak az épületben.
A tűz keletkezési okát a katasztrófavédelem vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét
Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
