Hírek
2019. Február 19. 07:38, kedd |
Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Holttestet találtak egy kigyulladt házban Diósjenőn
Kigyulladt egy családi ház a Nógrád megyei Diósjenőn hétfőn, a kiégett szobában egy holttestet találtak a tűzoltók - közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Angyal Eszter elmondta, hogy a Haladás utcában egy száz négyzetméter alapterületű, egyszintes ház gyulladt ki. A házból két gázpalackot vittek ki.
Váci és balassagyarmati hivatásos, valamint diósjenői önkéntes tűzoltók öt vízsugárral oltották el a tüzet, amely a tetőre nem terjedt át.
Az MTI úgy tudja, hogy a kiégett szobában egy idős asszony holttestére bukkantak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 29. 07:31, szerda | Kék hírek
Halottak napja - A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén
A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata kedden a rendőrség honlapj
2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek
Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit
Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.
2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek
NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében
Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében
2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek
BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától
Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
