Városlista
2025. szeptember 5, péntek - Viktor, Lőrinc

Hírek

2013. Február 26. 05:00, kedd | Belföld
Forrás: InfoVáros

Huawei Ascend P2 - a kínai cégóriás újabb nagy dobása

Huawei Ascend P2 - a kínai cégóriás újabb nagy dobása

A kínai Huawei a Mobile World Congress 2013 rendezvény előtt egy nappal hivatalosan is bemutatta új, felső-középkategóriás okostelefonját, a Huawei Ascend P2-t.

A Huawei szerint az új Ascend P2 a világ leggyorsabb 4G/LTE támogatással rendelkező okostelefonja. A készülék belseje négymagos, 1.5 GHz-es processzort, 1 GB RAM-ot, 16 GB belső memóriát és egy 2420 mAh akkumulátort rejt. Az Android 4.1 Jelly Bean operációs rendszer a Huawei Emotion UI 1.5 felhasználói interfésszel párosul. Az Ascend P2 4.7 colos IPS érintőkijelzője 720p, azaz 1280 x 720 pixel felbontáson üzemel, melyet Gorilla Glass 2 védelemmel láttak el, emellett pedig a képernyőnél alkalmazott technológiáknak köszönhetően akár kesztyűben is lehet kezelni. Az előlapi 1.3 megapixeles kamerát egy 13 megapixeles hátsó kamera egészít ki. A 150 Mbps sebességű 4G/LTE funkció mellett egyebek mellett NFC és Wi-Fi is szerepel a vezeték nélküli képességek listáján.

Huawei Ascend P2 - a világ leggyorsabb 4G/LTE telefonja

A 136.2 x 66.7 x 8.4 mm méretű és 122 grammos súlyú Huawei Ascend P2 fekete és fehér színben is kapható lesz. A tervek szerint valamikor április és június között kerülhet sor a felső-középkategóriás okostelefon debütálására, az európai piacon pedig 399 euróért, vagyis kb. 115 ezer forintért lehet majd megvásárolni.

Címkék: Mobiltelefon

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld

A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter

Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.

2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld

Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre

A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.

2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza

Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -